środa, 20 sierpnia 2014

Kolejny miesiąc z AA&MM

Witam...


Sierpień to czas plonów, zbiorów, przetworów. 
Mam więc propozycję na temat - dary ziemi, lasu i pól w dowolnej interpretacji. 
Możecie zainspirować się kształtem, kolorem, formą, a nawet zapachem czy smakiem jeśli to możliwe - zalterować można wszystko, np. słoik na przetwory, wianek dożynkowy, przepiśnik, butelkę na nalewkę, a może koszyk  po truskawkach. Co tylko Wam się nawinie pod rękę przeróbcie na swój wyjątkowy sposób. Dajcie koniecznie znać co Was zainspirowało i co wykorzystałyście w swoim projekcie. Podsyłam jeszcze inspiracyjną foteczkę i niecierpliwie czekam na Wasze sierpniowe pomysły.

                                                                  


Czas mi ktoś ukradł, wena mnie opuściła, pomysły się skończyły - KRYZYS, poprostu KRYZYS. Z tego też powodu dzisiaj tak skromnie i bez polotu ale że słowo droższe niż pieniądze a dzisiaj jest TEN dzień więc pokazuję co mam ;)


a tu zestaw dla Czerwonego Kapturka :)


Koszyczek po truskawkach wyłożony czerwonym materiałem w białe kropeczki (co zresztą widać)  ;)  ozdobiony bawełnianą koronką i przewiązany czerwoną wstążeczką (co też widać). Całość wykonana bez użycia igły i nitki. Na mediowanie czasu zabrakło. Na ostatnim zdjęciu słoik i butelka "zdekupażowane" ale to wcześniejsze prace i tu są tylko dekoracyjnym dodatkiem. Prace innych uczestniczek zabawy możecie zobaczyć gdy wstąpicie TU i odwiedzicie galerię.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz